STELAŻE DO ŁÓŻKA

Stelaże są jednym z integralnych elementów każdego łóżka, tworzą również stabilną podstawę dla prawidłowej pracy materaca. Wybór odpowiedniego stelaża zależy od wielu czynników. Istotną kwestią jest materiał, z jakiego zostały wykonane listwy, tylko wytrzymały i odporny na odkształcenia materiał zapewni odpowiednie podparcie przez wiele lat użytkowania. Jednym z najważniejszych czynników jest ilość i rozstaw listew. Dostępne są stelaże z niewielką ilością listew – 28, jak również z ilością przekraczającą 40 listew. Odpowiednie przestrzenie pomiędzy listwami umożliwiają ciągły przepływ powietrza, co przekłada się na świeżość i czystość w obrębie łóżka i materaca. Obecna oferta produktowa daje możliwość dobrania idealnie współgrających ze sobą elementów. Łóżko, materac i stelaż stanowią całość, która zapewni komfort i wygodę podczas snu i codziennego odpoczynku. Szczegółowa oferta produktowa dostępna jest na www.panmaterac.pl/stelaze-pod-materac-16

Stelaże regulowane elektrycznie

Nowoczesne stelaże z regulacją wysokości za pomocą specjalnego pilota, który umożliwia sprawną i bezproblemową regulację zagłówka i podnóżka, bez konieczności wstawania z łóżka. Przekłada się to na niezwykły komfort i wygodę podczas codziennego użytkowania. Wśród wielu zalet z pewnością można wymienić szybszą regenerację, która wynika z poprawy ukrwienia kończyn w wyniku podniesienia podnóżka. Stelaże z regulacją elektryczną doskonale współgrają z materacami piankowy.

Stelaże regulowane ręcznie

Możliwość regulacji położenia zagłówka i podnóżka to niezwykła wygoda podczas codziennego odpoczynku. Podniesienie zagłówka umożliwia komfortową pracę w pozycji siedzącej, natomiast zmiana położenia podnóżka wpłynie pozytywnie na krążenie krwi w kończynach, dzięki czemu dochodzi do szybszej i efektywniejszej regeneracji. Regulowane stelaże można łączyć z określonymi rodzajami materacy. Nie zaleca się stosowania z materacami z wkładem sprężynowym.

Stelaż regulowany elektrycznie Expert Moto Perdormire
Stelaż regulowany elektrycznie Family Moto Hilding
Stelaż regulowany ręcznie Vital Plus Relaks

Stelaże bez regulacji

Klasyczne i zarazem najtańsza propozycja. Prosta budowa stelaża doskonale sprawdzi się w większości łóżek. Zapewni optymalne podparcie niemal każdemu rodzajowi materaca. Stelaże bez regulacji tworzą gięte listwy, bukowe lub brzozowe, o rozstawie 3-4 cm, które umieszczone zostały w elastycznych uchwytach. Tworzą stabilną powierzchnię dla materaca, zapewniając ochronę przed odkształceniami i trwałymi wgnieceniami, co przekłada się na dłuższą żywotność produktu.

Stelaż bez regulacji Select Classic Hilding
Stelaż bez regulacji Lignum Star Relaks